Krzysztof Antkowiak solo

Zapraszamy na solowy występ Krzysztofa Antkowiaka, który przy akompaniamencie pianina i sampli płynnie przechodzi z rytmicznych i transowych klimatów do bardzo lirycznych ballad. W swoim występie nawiązuje do kilku muzycznych epok - od współczesnych brzmień, do lat 70i 80. Charakterystyczna i rozpoznawalna barwa głosu oraz ważne teksty sprawiają̨̨, że koncert ma swój własny i niepowtarzalny styl.

Krzysztof Antkowiak to artysta, którego każdy koncert jest niezapomnianym przeżyciem. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność́ zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 - tych utworem "Zakazany owoc". Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, z którym nagrał płytę „Delfin”, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Równolegle pisał muzykę̨ do filmów dokumentalnych oraz komponował dla innych wykonawców. Występował również w filmach i serialach TV. W 2021 roku Krzysztof Antkowiak otrzymał Platynową Płytę za album „Zostanie mi muzyka”.

W trakcie koncertu usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty, m.in. utwory do których teksty napisał Grzegorz Ciechowski, jak i utwory Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego, Bułata Okudżawy i wielu innych. Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością̨ powodują̨, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową̨ więź. Jego występy wzbudzają̨̨ duże emocje i na długo zapadają̨̨ w pamięć widzów. Budując dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością̨̨ przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką, dzięki czemu jego występy są emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny. Nie trudno się domyśleć, jaka piosenka zazwyczaj pojawia się na bis i śpiewa ją cała sala.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń