Magiczne piosenki z filmów Disney'a - koncert świąteczny dla dzieci

Świąteczny koncert dla dzieci „MAGICZNE PIOSENKI DISNEY’A” w wykonaniu Katarzyny Łaski, której głos w bajkach słyszało już chyba każde dziecko. Tym razem usłyszycie ulubione piosenki na żywo i będziecie mogli razem je zaśpiewać.

Artystka wraz z zespołem wykona ulubione przez dzieci utwory z bajek, jak np. Mam tę moc, Pół kroku Stąd, Chcę uwierzyć snom, Nie bój się chcieć, Ultra jasna gwiazda. Nie zabraknie też piosenek, które wprowadzą słuchaczy w świąteczny nastrój.

Kasia Łaska użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych takich jak: MAŁA SYRENKA, WIELKI POWRÓT PIOTRUSIA PANA, KOKO SMOKO, KUMPLE Z DŻUNGLI, PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA, MY LITTLE PONY, WINX czy PIĘKNA I BESTIA. W nagrodzonym Oscarem oraz Złotym Globem filmie Disney’a KRAINA LODU 1 zaśpiewała jako Elsa piosenkę MAM TĘ MOC, a kilka lat później wykonała CHCĘ UWIERZYĆ SNOM z filmu KRAINA LODU 2. W 2020 roku zaśpiewała ten utwór podczas Oscarowej Gali.

Kasia jest również autorką i kompozytorką piosenek dla dzieci. Współtworzyła m.in. piosenkę tytułową do serialu animowanego polskiej produkcji pt: BUNI, serii piosenek projektu WYGIBASY Z NASZEJ KLASY, dla popularnego kanału YouTube ŚPIEWANKI.TVoraz LILI I PLAF z milionowym wynikiem odtworzeń.

Jesienią 2021 była uczestniczką 15 edycji programu TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO na antenie Telewizji Polsat.
Założycielka autorskiej Akademii Dubbingu Kasi Łaskiej.

Kasia Łaska to wokalistka m.in z Teatru Muzycznego Roma gdzie zagrała m. in. główną rolę w musicalu MISS SAIGON (Kim), w GREASE(Frenchy), PIOTRUSIU PANIE (dorosła Wendy), oraz z Teatru Muzycznego w Łodzi gdzie grała musicalu LES MISERABLES, gdzie wcieliła się w postać Fantine. Gościnnie zagrała również Marię w WEST SIDE STORY w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu oraz Więźniarkę June w musicalu CHICAGO w warszawskim Teatrze Komedia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń