Koncert: VIX.N

Absolutny hit 2023 roku: piosenka "Ne Rozumiju" z 30 milionami wyświetleń teledysku na YouTube! Zapraszamy do Centrum Kultury w Łomiankach - koncert stojący - stań się częścią tego niezwykłego fenomenu muzycznego!

Vix.N (wokalista/raper/producent) ruszył w 2001 roku i idzie po swoje po dziś dzień. Wydał blisko 20 albumów. Uczestniczył w pierwszej edycji Młodych Wilków Popkillera. Wielokrotnie wyróżniany przez krytyków polskiej muzyki.

Ewoluował mocno na przestrzeni lat. Aktualnie jest mieszającym style artystą nie zamykającym się na inne gatunki. Szczególnie zbliżył sie do country rapu i melodyjnych, nieco melancholijnych ballad.

Ostatnie płyty ("Serce" i "Nove Serce") przyniosły mu wielu nowych słuchaczy za sprawą takich utworów jak platynowe "Melodio", czy "Lucky Striker" z gościnnym udziłem VNM-a. Na koncie ma również platynową płytę za singiel "Romantyczna Miłość" z udziałem Mery Spolsky.

Ludzie mogli poznać Vix.N-a również dzięki współpracy z takimi artystami jak: Rychu Peja, Rahim, Fokus, Kubańczyk, Opał, Abradab, Bonson, Tede, B.R.O.,Kaen i wielu innych.

Koncert stojący.

Bramki: 18.00, Koncert: 19.00.

**UWAGA

Organizator nie zapewnia podczas wydarzenia opieki osób dorosłych dla osób niepełnoletnich, w związku z tym osoby niepełnoletnie winny być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na udział w wydarzeniu.**

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Październik 2024

18 .10

 piątek

 19:00

Łomianki

Centrum Kultury w Łomiankach

dostępne bilety: 238

kup bilet