Kulturalny Salon Kobiet - gość spotkania: Bożena Żelazowska - Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Sekretarz stanu

Kolejne z cyklu spotkań "Kulturalny Salon Kobiet", dedykowane miłośnikom kultury, sztuki, filmu, muzyki, literatury, ale także wszystkim sympatykom naszego Centrum Kultury w Łomiankach, którzy w swojej ciekawości świata chcą rozmawiać, poznawać, kolekcjonować wartościowe chwile. Nasze rozmowy mają dostarczać zarówno wartości rozrywkowych, emocjonalnych, jak też intelektualnych.

Gościem kwietniowego spotkania będzie Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, sekretarz stanu, Pani Bożena Żelazowska. Uczestnicy spotkania będą mieli szansę na bezpośrednią rozmowę, zadawanie pytań i uzyskanie odpowiedzi od osoby, która na co dzień wpływa na kształtowanie polityki kulturalnej Polski. To także nieoceniona możliwość zrozumienia, jak decyzje na najwyższych szczeblach wpływają na rozwój oraz dostępność kultury w naszym życiu i okazja do zdobycia głębokiego wglądu w aktualne trendy, wyzwania, jak również przyszłość kultury w naszym kraju.

Porozmawiamy także o kobietach w kulturze i polityce, kobietach, które jak Pani minister są symbolem siły, determinacji i pasji. Pozwolimy sobie także na mniej poważne tematy przy kawie. Zapraszamy serdecznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń