Wydarzenia

Zamówienie

Tymex Boxing Night 10

 Łomianki

 ICDS - hala trybuny górne
 ul. Staszica 2

  19.10.2019

 19:00

 Ceny biletów

 49 zł

Zapraszamy na galę boksu zawodowego Tymex Boxing Night 10! Już 19 października w ICDS w Łomiankach, Damian Wrzesiński powalczy o pas Międzynarodowego Mistrza Polski wagi lekkiej. Na ring wraca niepokonana Sasha Sidorenko, a profesjonalną karierę rozpoczyna obiecująca Laura Grzyb.

Tymex Boxing Night 10 - karta walk

Damian Wrzesiński vs Miguel Cesario Antin
Sasha Sidorenko vs Mayra Alejandra Gomez
Kamil Bodzioch vs Michał Bołoz
Tomasz Nowicki vs Błażej Nowak
Stanisław Gibadło vs Daniel Urbański
Maksymilian Gibadło vs Dawid Przybylski
Laura Grzyb vs Valeria Alleta Kovacs

Damian Wrzesiński (17-1-2, 5 KO) w ostatniej świetnej walce z Kamilem Młodzińskim obronił pas Mistrza Polski kategorii super lekkiej. Na swoim koncie ma już trofea amatorskie i zawodowe w krajowej wadze lekkiej, a teraz czeka na niego kolejne wyzwanie w kategorii lekkiej - pojedynek o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski!

Ciekawie zapowiada się również pojedynek pań. Dobrze znana kibicom Sasha Sidorenko (7-0, 1 KO), która przed 2 laty w tej samej hali w Łomiankach została Mistrzynią Europy EBU w wadze lekkiej, zmierzy się z Argentynką Mayrą Alejandrą Gomez.

W Łomiankach na Tymex Boxing Night 10 kolejne walki rankingowe stoczą także: Laura Grzyb, Kamil Bodzioch, bracia Stanisław i Maksymilian Gibadło, Tomasz Nowicki, Rafał Pląder, Michał Bołoz

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

ICDS halatrybuny górne, wolne miejsca: 200

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 49,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł