Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Świąteczna Scena Zaułek // Aurelia Luśnia i Wojtek Gęsicki

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  27.12.2019

 19:00

 Ceny biletów

 10 zł

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z ZAUŁKIEM - Koncert z udziałem Aurelii Luśni i Wojtka Gęsickiego - w programie m.in kolędy i pastorałki.

Aurelia Luśnia - Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku (2004). Jest laureatką wielu festiwali piosenki, m.in.: III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego (Gdańsk, Grand Prix 2015), Festiwalu operetkowo- -musicalowego Face to face (Poznań, Grand Prix 2011), Festiwalu piosenki kabaretowej J. Przybory (Warszawa 2013).

Jej debiutancka płyta „Wracam do domu” została wydana w 2009 r. Piosenka „Ze snów” z tejże płyty została hitem lata 2010r. Radia Olsztyn.

Aktualnie ukazał się trzeci, autorski album „Po godzinach”, a singiel „Nienazwany szkic” usłyszeć można na falach Radiowej Jedynki czy Radio Merkury.

W 2015 roku Jej interpretacja piosenki „Ubóstwiam drakę” znalazła się na płycie „Jeremi Przybora wyśpiewany” obok takich artystów jak Kayah czy Justyna Steczkowska, nagrała również piosenki francuskie oraz żydowskie dla wydawnictwa MTJ wydane na płytach „Legendy piosenki francuskiej” (2010r.) oraz „Tradycja” (2011r.) Aurelię usłyszeć można także na płytach „50 x Jacques Brel” oraz „46 x Paulo Conte”.

Na stałe współpracowała z olsztyńską grupą Scena Babel, z którą wielokrotnie miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kolbergera i Ewy Błaszczyk w programie „Śpieszmy się kochać ludzi..” do słów ks. J. Twardowskiego z muzyką H. F. Tabęckiego.

Od 2006 r. współpracuje z Fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko prowadząc warsztaty wokalne z uczestnikami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 109

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł