Wydarzenia

Zamówienie

Franek Włóczęga i Legend Księga

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  18.01.2020

 15:00

 Ceny biletów

 14 zł

INTERAKTYWNY SPEKTAKL PRZYGODOWY DLA DZIECI
Franek Włóczęga- mały chłopiec o wybujałej wyobraźni wraz ze swoją koleżanką Olą – wielbicielką gier komputerowych, za sprawą magicznej księgi trafiają do zagadkowego świata... polskich legend i baśni! Napotykając postaci takie jak Popiel, Bazyliszek, Lech, czy Pan Twardowski, nasi bohaterowie przeżywają liczne przygody i sami, wraz z pomocą widzów, biorą udział w rozwiązaniu legendarnych historii. Ta niezwykła podróż jest dla najmłodszych wspaniałym źródłem wiedzy na temat legend polskich regionów i baśniowej historii naszego kraju. Co więcej, dzieci przekonują się, że najpiękniejsze przeżycia przynosi sięganie po historie zawarte w książkach i nasza własna wyobraźnia, która właśnie podczas czytania uruchamia się najmocniej i ... nigdy się nie kończy! Legendy przywołane w spektaklu przedstawione są na nowo, w zabawnej i atrakcyjnej dla Młodego Widza formie.

dla dzieci w wieku: 4-12 lat
czas trwania: 60 min

Teatr w Ruchu to zespół zawodowych aktorów, których połączyła pasja i kierunkowe wykształcenie, zdobywane w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Jesteśmy artystami z wieloletnim doświadczeniem - jako aktorzy, współtwórcy licznych wydarzeń teatralnych, pedagodzy i koordynatorzy programów edukacji artystycznej. Do stworzenia TEATRU pchnęła nas chęć przekucia energii i potencjału twórczego na dzieła, o których kształcie i jakości możemy sami decydować poszerzając jakość prezentowanego najmłodszym teatru o sztuki takie jak taniec, muzyka, sztuki walki i sztuki wizualne.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 11

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 14,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł