Wydarzenia

Zamówienie

Scena Zaułek // Wanda "Dusia" Stańczak

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  21.02.2020

 19:00

 Ceny biletów

 10 zł

Wanda „Dusia” Stańczak – autorka 16 tomików, pod jej redakcją ukazało się 16 międzynarodowych antologii. Absolwentka Kursu Pisania dla Dzieci i Młodzieży Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. Założyła i od 15 lat prowadzi kabaret literacki „Pół-serio”, który dał ponad 470 koncertów w kraju i poza granicami (Wiedeń, 12 miast na Litwie), także dwukrotnie w Piwnicy pod Baranami, w Domu Aktora w Skolimowie. Organizuje od wielu lat międzynarodowe plenery literacko-artystyczne – w Międzywodziu, Kazimierzu, Zakopanem, w Bieszczadach, Polanicy. Jest współorganizatorką Międzynarodowych Zlotów Poetów Polskiego Rodowodu w Wilnie. Laureatka wielu konkursów i festiwali.

Jej najważniejszą inspiracją jest człowiek oraz wszystko, co zawarte miedzy bielą a czernią.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach.

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 89

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł