Wydarzenia

Zamówienie

Szaleństwo Karnawałowe z Kapelusznikiem i Królową Kier

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  29.02.2020

 15:00

 Ceny biletów

 12 zł

Szaleństwo Karnawałowe z Kapelusznikiem i Królową Kier
Zapraszamy na taneczną podróż dookoła Świata z Królową Kier i Kapelusznikiem, którzy poprowadzą dzieci przez różne kultury taneczne od Poloneza w Polsce zaczynając a na plemiennych tańcach Indian kończąc. Zawitamy do Grecji gdzie zatańczymy Zorbę, we Francji Can-Cana, w Brazylii Sambę, a w Rosji Kazaczoka. Wesoła zabawa pełna animacji, piosenek i choreografii Kapelusznika.

Teatr Pana O. to grupa aktorów i animatorów doświadczonych w zabawianiu najmłodszych. Zajmują się oni kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju realizacji dla Najmłodszych.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach.

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 99

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 12,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł