Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Przez siedem kontynentów - Jak się żyje na antypodach?

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  15.03.2020

 15:00

 Ceny biletów

 16 zł

DATA: 15.03.2020 r. g. 15:00
GDZIE: Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY: 16 zł
Bilety dostępne za pośrednictwem recepcji Centrum Kultury w Łomiankach oraz na biletyna.pl

Wybierzemy się podróż na kraniec świata – do krainy marzeń, maoryskich mitów, fenomenalnych krajobrazów... Będziemy jako jedni z pierwszych na świecie witać dzień, spacerując klifowymi wybrzeżami Pacyfiku. Zabiwakujemy na skraju lodowca u stóp najwyższej góry Nowej Zelandii – Mt. Cook. Zobaczymy pierwotną przyrodę – jurajskie lasy z tysiącletnimi drzewami kauri i drzewiastymi paprociami, wieloryby i lwy morskie oraz będziemy podglądać pingwiny. Poznamy zwyczaje oraz egzotyczną kulturę maoryską.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach.

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Sala widowiskowa, wolne miejsca: 80

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 16,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł