• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Scena Zaułek || Tomasz Kordeusz

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

 sala widowiskowa

 Nazwa sektora

 22.10.2021

 19:00

 140

 Ilość wolnych biletów

Scena Zaułek - cykl spotkań z kabaretem i piosenką literacką, którego gospodarzem jest Wojtek Gęsicki. Scena skupia wokół siebie doświadczonych wykonawców i twórców parających się piosenką artystyczną, posiadających różne temperamenty i osobowości sceniczne.

Wystąpią:
Wojtek Gęsicki - gospodarz
Ragfał Grząka - akordeon
Tomasz Kordeusz - autor tekstów, kompozytor i pieśniarz. Jest autorem tekstu do bardzo popularnej w końcu lat osiemdziesiątych piosenki „Mamy po 20 lat”, którą wykonuje Halina Benedyk. Jego piosenki zdobywały nagrody na wielu festiwalach i przeglądach w kraju i za granicą.
Współpracował między innymi z takimi artystami jak Hanna Banaszak, Mariola Berg, Andrzej Grabowski, Krystyna Prońko, Danuta Błażejczyk, Piotr Salata czy zespół Mafia.

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid_19.html) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Rozwiń