Michał Giłka Jazz Group || koncert

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

 sala widowiskowa

 Nazwa sektora

 11.12.2021

 19:00

 51

 Ilość wolnych biletów

Michał Giłka Jazz Group, czyli szóstka studentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którzy postanowili rozpocząć swoją karierę muzyczną.
Na koncercie zagrają dla Was najpopularniejsze oraz mniej popularne ale równie ciekawe standardy muzyki jazzowej i popowej w stworzonych przez siebie opracowaniach i aranżacjach.

Skład:
Michał Giłka - saksofon,
Zuzanna Kosek - skrzypce,
Maciej Bąk - fortepian,
Maciej Klik - gitara elektryczna,
Marek Krause - gitara basowa,
Michał Chojnacki - perkusja.


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa Centrum Kultury w Łomiankach oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Rozwiń