Rodzinne warsztaty artystyczne

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

 sala widowiskowa

 Nazwa sektora

 11.12.2021

 15:00

 5

 Ilość wolnych biletów

RODZINNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE - cykl comiesięczny

Jeżeli pragniesz spędzić kreatywnie czas ze swoimi dziećmi, ciesząc się z możliwości wykonania wspólnego projektu to Rodzinne Warsztaty Artystyczne są dla Ciebie! Powstały one właśnie po to, by stworzyć okazję do przeżywania radości ze wspólnej rodzinnej twórczości w atmosferze relaksu i zabawy. Dzięki różnorodnym technikom plastycznym i materiałom, dzieci wraz z rodzicami wykonają własnymi dłońmi kreatywne zabawki, ozdoby świąteczne i przedmioty codziennego użytku.

Na najbliższych Rodzinnych Warsztatach Artystycznych dzieci wraz z rodzicami zaprojektują i wykonają świąteczną skarpetę na prezenty. Skarpeta Pan czy Pani Mikołajowa - co wybrać? - to może okazać się największym wyzwaniem dzieci. Reszta to radosna zabawa z użyciem wielu kolorowych materiałów, koralików, kreatywnych drucików, złocistych wstążek i włóczki. Chętni będą mogli spróbować sił w ręcznym szyciu :)

Warsztaty przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 3 - 10 lat lub starszych, jeżeli jest zainteresowanie i ochota ze strony dziecka :)
Prowadząca: Beata Czaplejewicz - pedagog i architekt wnętrz.

!!!! WAŻNE !!!
W ramach jednego biletu wchodzi 1 dziecko + 1 opiekun.


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Rozwiń