Scena Zaułek || TRIOdoKWARTETU, Wojtek Gęsicki

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

 sala widowiskowa

 Nazwa sektora

 20.05.2022

 19:00

 109

 Ilość wolnych biletów

TRIOdoKWARTETU

Projekt muzyczny założony w 2019 roku przez czwórkę przyjaciół, którzy po zjedzeniu przysłowiowej beczki soli na pokładzie Latającego Dywanu, postanowili zejść na ląd w poszukiwaniu nowych smaków.
Ich doświadczenie pozwoliło połączyć korzenne nuty basowe z bogactwem gitary akustycznej, a niekiedy gorzkie teksty doprawić słodyczą fletu, lub pikantną gitarą elektryczną. Wspólna pasja do odkrywania stanowi sens ich dzisiejszej obecności na scenie.

Zespół ma za sobą koncerty estradowe i koncerty w Radiu Łódź i Radiu Gdańsk. W 2021 roku została wydana pierwsza płyta pt. „NIE,BO”.

SKŁAD ZESPOŁU:
Ania Mamul – flet, śpiew
Jarek Tomaszewski – gitara akustyczna, śpiew
Przemek Olczak – gitara elektryczna, gitara akustyczna
Kamil Hanson Mamul – gitara basowa

Rozwiń

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Dostępne bilety