The Boat of Illusion || pokaz iluzji

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

 sala widowiskowa

 Nazwa sektora

 04.06.2022

 18:00

 152

 Ilość wolnych biletów

Pokaz The Boat of Illusion to pełnometrażowy, 90-minutowy spektakl sceniczny poświęcony sztuce iluzji. Prezentowany jest on przez dwóch iluzjonistów: Filipa Rozwadowskiego oraz Mikołaja Pindere. Pokaz bez ograniczeń wiekowych, jednak głównie skierowany do osób 15+.
Podczas pokazu duet iluzjonistów wystąpi w ponad ośmiu indywidualnych pokazach m.in.mikroiluzja, złudzenia optyczne jak i pozytywna energia w stronę publiczności. Po raz pierwszy w Polsce, będziecie mogli zobaczyć Etiudę CD Manipulation. Duet iluzjonistów z autorskim pokazem "Synchronization" udowodni każdemu o niemożliwych aspektach ludzkiego umysłu, jego synchronizacji myślenia z widzami przewidywania przyszłości. Iluzjoniści zabiorą Was w niezwykłą podróż do świata iluzji. Niekończących się złudzeń , braku poczucia czasu, do odczucia ludzkiej synchronizacji, czy przepowiedni.

Rozwiń

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach: Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Dostępne bilety