Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Teatrzyk dla dzieci - Mapa Marzeń

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

 23.09.2017

 15:00

 Ceny biletów

 10 zł

„Mapa marzeń” to wesoła opowieść Teatru Kultureska o tym, jak ważne w życiu każdego z nas są marzenia. Jest to widowisko pleneroweadresowane do dzieci w różnym wieku. Stawiamy głównie na dobrą zabawę widza, wesołą animację i powodowanie nieustającego uśmiechu na buziach najmłodszych. Dzieci wezmą udział w licznych zabawach i konkurencjach. Spektakl zawiera elementy edukacji ekologicznej - dzieci będą miały okazję posegregować śmieci, stać się Rycerzami Recyklingu, a także odśpiewają ekologiczny hymn dzieci.

Widowisko to znakomicie sprawdza się na imprezach plenerowych, z takich okazji jak: Dzień Dziecka, piknik ekologiczny, festyn, dożynki czy Dni Miasta.

W czasie spektaklu spełnią się marzenia bohaterów bajki, ale i wszystkich dzieci!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Centrum Kultury w Łomiankach, wolne miejsca: 42

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł + 1,00 zł prowizja 0,00 zł
Razem 0,00 zł