Wydarzenia

Zamówienie

Akademia Odkrywcy im. Tony Halika "Ale Meksyk!"

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  12.11.2017

 15:00

 Ceny biletów

 16 zł

Spotkanie pt.: "Ale Meksyk!" z Katarzyną Biernacką.

zy wiesz, skąd pochodzą pomidory i jak rosną ananasy? Wiesz, że według wierzeń dawnych Meksykanów ludzie zostali stworzeni z kukurydzy? Chcesz się nauczyć paru słów w ich języku? Zobaczyć tamtejsze krajobrazy i zwierzęta? Zapraszamy na wędrówkę po Meksyku.

Akademia Odkrywcy im. Tony Halika jest projektem edukacyjnym skierowanym do dzieci od 4 roku życia. Akademia składa się z cyklu spotkań z polskimi podróżnikami, odkrywcami i naukowcami, popularyzującymi swoje pasje w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Wykładowcy Akademii to autorzy artykułów w prestiżowych czasopismach podróżniczych oraz autorzy i wydawcy książek o tej tematyce. Podczas spotkań z dziećmi wykorzystują autorskie zdjęcia, filmy, nagrania dźwiękowe i egzotyczne eksponaty przywiezione z podróży.

Cele projektu:

rozwijanie dzięcięcej wiedzy oświecie społecznym, przyrodniczym i technicznym

wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez rozwijanie ciekawości, aktywności i samodzielności

rozwijanie świadomości ekollogicznej i przyrodniczej

wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych

budowanie świadomości przynależności do grup narodowych i etnicznych oraz budowanie postawy tolerancjii dla różnorodności świata

motywowanie do nauki języków obcych

Program Akademii ma patronat National Geographic i Elżbiety Dzikowskiej.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Centrum Kultury w Łomiankach, wolne miejsca: 41

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 16,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł