Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Scena Zaułek Marta Andrzejczyk

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  18.12.2017

 19:30

 Ceny biletów

 10 zł

Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza na kolejny bardzo kulturalny wieczór ze SCENĄ ZAUŁEK gośćmi gospodarza sceny Wojtka Gęsickiego i naszymi zarazem będą: Marta Andrzejczyk i Piotr Banaszek.

Marta Andrzejczyk pieśniarka, aktorka Białego Teatru w Olsztynie. Współzałożycielka grupy literacko-muzycznej SCENA BABEL (1999), Kabaretu Piosenki Smutnej (2008) oraz Teatralnego Spichlerza (2009). W latach 2007-2011 aktorka Teatru Kreatury z Gorzowa Wlkp. W latach 2002-2004 w Teatrze Pantomimy Olsztyńskiej, adeptka Olsztyńskiego Teatru Rapsodycznego, nagradzana w dziedzinie piosenki i aktorstwa, stypendystka Prezydenta Miasta Olsztyn, Ministra Kultury i Sztuki, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. W 2007 ukazała się jej pierwsza płyta "Cicho", na której gości głos Mirosława Czyżykiewicza. W 2010 roku wydała drugi album"Cienie". We wrześniu 2010 roku odbyła się premiera jej trzeciego recitalu "Kobieta Czasownik". 11 czerwca 2011 roku w Bartągu odbył się pokaz kolejnego projektu z pogranicza muzyki i teatru oparty na wierszach S. Plath oraz muzyce i tekstach P. Misiorowskiego "Spadanie też jest formą lotu".

Jej refleksyjne i mądre piosenki zmuszają do myślenia i skupienia, ale też przenoszą w świat, za którym się potem tęskni. Jej aktorskie interpretacje - zachwycają. Przybywajcie więc oglądać Martę, bo warto..."Czy Pani Marta jest grzechu warta?" - trzeba się przekonać samemu...

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Centrum Kultury w Łomiankach, wolne miejsca: 142

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł