Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Teatr Lalek - Pinokio

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  17.03.2018

 15:00

 Ceny biletów

 14 zł

Przygody Pinokia to przedstawienie teatralne zbudowane w oparciu o wybrane wydarzenia z baśni Carlo Collodiego, a jednocześnie angażująca aktywność widzów zabawa teatralna.

Spośród wielu perypetii baśniowego bohatera wybrane zostały te, które najlepiej służą następującym celom poznawczym i wychowawczym:

usprawnianie kontaktów z ludźmi, między innymi poprzez doskonalenie umiejętności poprawnego i logicznego wypowiadania się, wskazanie na potrzebę zachowania ostrożności i ograniczonego zaufania wobec obcych, uświadomienie zasadniczej roli nauki i pracy w ludzkim życiu.


Wydarzenia teatralne rozgrywają się na dwóch płaszczyznach przenikających się wzajemnie w sposób jasny i czytelny dla młodego widza.
Baśniowy Pinokio i jego partnerzy to interesujące lalki sceniczne działające w fantastycznej, barwnej przestrzeni. Wprowadzają ich do akcji postacie realistyczne, współczesne, które równocześnie biorą na siebie ciężar stałej współpracy z widownią, włączając dzieci do zabaw, rymowanek, a także do ćwiczeń o charakterze logopedycznym.
W „Przygodach Pionokia” oprócz oczywistego, poważnego przesłania, młody widz znajdzie wiele humoru. Zabawne są postacie i sytuacje, króluje dowcip językowy. Ale w przebiegu spektaklu jest także miejsce na zadumę, wzruszenie i liryzm. Wewnętrznej spójności przedstawienia służy zróżnicowana w nastroju muzyka ilustracyjna, oraz przebojowe piosenki.
Dla kogo jest ten spektakl? Można odpowiedzieć w dwóch słowach: „Dla wszystkich” bo i dla tych, którzy baśń o drewnianym pajacu znają i kochają i dla ciekawych świata maluchów i dla widzów wrażliwych na plastykę i muzykę, a także dla tych dzieci, którym trudno usiedzieć w jednym miejscu czy skupić uwagę przez kilkadziesiąt minut. Dlaczego? ponieważ w „Przygodach Pionokia” wciąż dzieje się coś nowego, interesującego i zaskakującego.
Więc zapraszamy!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Centrum Kultury w Łomiankach, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze