Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Czerwony Tulipan

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

 29.09.2018

 19:00

 Ceny biletów

 40 zł

CZERWONY TULIPAN wystąpi w Łomiankach z programem promującym nową płytę "Błędne koło".

Na albumie „Błędne koło” odnajdziemy między innymi takie utwory jak Miłość w Portofino, Jak dobrze z balladą wędrować, Kołysanka o wolności, Sarajewo czy Postmodernizm.

Olsztyńska grupa od lat zachwyca subtelnymi kompozycjami, którym nie brakuje jednak satyrycznego podejścia do świata i życia.

Głębia tekstów, ich różnorodność a także chwytliwe melodie utworów zjednały zespołowi rzesze fanów, którzy śledzą ich poczynania od lat.

Zespół tworzy i śpiewa piosenki "uczucia" , czyli poetyckie i kabaretowe ... zawsze literackie lub jak nazywają je niektórzy "piosenki artystyczne" . Współpracuje z "Kabaretową Sceną TRÓJKI" ... i należy do "Krainy łagodności" . Koncertował w EUROPIE (Rosja, Niemcy, Francja, Szwecja, Austria, Węgry, Litwa) , był z koncertami w USA i Kanadzie , gra koncerty w całej POLSCE . Brał udział w wielu programach telewizyjnych i radiowych . Związany z OLSZTYNEM (miejscem zamieszkania) . Inicjuje koncerty, przeglądy, festiwale na terenie Warmii i Mazur.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 88

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 40,00 zł + 1,00 zł prowizja 0,00 zł
Razem 0,00 zł