Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Antoni Muracki - Scena Zaułek

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  26.10.2018

 19:00

 Ceny biletów

 10 zł

ANTONI MURACKI - znakomity bard, który od wielu lat zachwyca i rozśmiesza piosenką literacką.  Jego koncerty to spektakle satyryczno-liryczne o dużym ładunku emocjonalnym, który znajdujemy zarówno w tekstach jak i muzyce.  Antoni Muracki od 1986 roku jest członkiem ZAKR, występował w kabarecie „Nowy Świat” i „Warsztat”, brał udział w licznych programach radiowych i telewizyjnych. Jjest twórcą programów literackich i kabaretowych, autorem, kompozytorem, wykonawcą i tłumaczem. Od 2004 r. prowadzi własną scenę muzyczno-kabaretową „Salonik z kulturą”, gdzie prezentuje twórczość wybitnych postaci polskiej piosenki i kabaretu (czasem jazzu i teatru) oraz własne utwory.

Twórczość Antoniego Murackiego, harmonia utworów, ciekawe aranżacje i ogromne poczucie humoru z pewnością przypadną do gustu łomiankowskiej publiczności.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 117

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł + 1,00 zł prowizja 0,00 zł
Razem 0,00 zł