Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Katarzyna Żak - Bardzo śmieszne piosenki

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  18.11.2018

 18:00

 Ceny biletów

 40 zł

Katarzyna Żak - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wokalistka. Popularność zyskała dzięki rolom w serialach „Miodowe lata”, „Całkiem nowe lata miodowe” i „Ranczo”. Do 2011 roku aktorka warszawskiego Teatru Rampa. Aktualnie występuje w warszawskich teatrach: Roma, Och-Teatr, Capitol, Syrena i Komedia.

Artystce towarzyszą doskonali muzycy: HadrianTabęcki, Witold Cisło, Bartłomiej Krauze i Piotr Malicki budujący podczas koncertu wyjątkową atmosferę towarzyszącą artystce w fascynującej opowieści o tajemniczej i zmiennej naturze kobiety.

W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 111

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 40,00 zł + 1,00 zł prowizja 0,00 zł
Razem 0,00 zł