Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Chemiczna Kolba - edukacyjny teatrzyk dla dzieci

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  17.11.2018

 15:00

 Ceny biletów

 10 zł

Kwasy, zasady, wiązania, ekstrakcja, dysocjacja… jednym słowem - chemia. Może być zabawna i kolorowa, a czasem nawet wybuchowa - można się bawić, ale trzeba uważać! Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza wszystkie dzieci 17 listopada 2018 na edukacyjny teatrzyk pt. Chemiczna Kolba.

Na rozgrzewkę poeksperymentujemy używając produktów codziennego użytku i skonstruujemy „lawa-lampę”. Dowiemy się, jak mieszają się różne ogólnodostępne, spożywcze substancje oraz jakie to ma znaczenie dla nauki. Przyrządzimy pastę słonia, zamkniemy chmurę w butelce, ulotnimy styropian i skomponujemy glutoplazmę oraz ciecz zmieniającą kolory. Na koniec widzowie poznają wielką kolbę chemiczną oraz właściwości suchego lodu.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze