Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Zbigniew Rolniczak//Scena Zaułek

 Łomianki

 Centrum Kultury w Łomiankach
 ul. Wiejska 12a

  23.11.2018

 19:00

 Ceny biletów

 10 zł

Kolejna odłona cyklu Scena Zaułek. Tym razem na scenie obok godpodarza cyklu Wojtka Gęsickiego i akordeonisty Rafała Grząki wystapi Zbigniew Rolniczak.

Zbigniew Rolniczak - gra na gitarze od dziecka, lecz rozstał się z tym instrumentem i muzyką na całe 25 lat. W roku 2009 ponownie chwycił gitarę i w zaciszu domowego ogniska zaczął komponować swoje ballady. Od roku 2013-go prowadzi warsztaty gitarowe "Godzina z gitarą" dla dzieci i młodzieży w MCK Czarnków. W lipcu 2015 postanowił wyjść na scenę i wystąpił  na 48 Ogólnopolskiej Giełdzie piosenki w Szklarskiej Porębie ,gdzie otrzymał II miejsce w kategorii "wykonawca", oraz nominację na IX Przegląd Piosenki Turystycznej "Danielka" w Ujsołach. Tam w sierpniu 2015 zdobył nagrodę "najlepszego wykonawcy" i nominację na 44 Ogólnopolski Przegląd Piosenki "Bazuna " w Sulęczynie (1-3 lipiec 2016).Na Bazunie wykonywane przez niego autorskie ballady „Bieszczadzkie cienie” i „Ballada domowo jesienna” dostały się do złotej dwudziestki piosenek laureatek, oraz otrzymał wyróżnienie-osobowość śpiewającego autora. W marcu 2016 został laureatem 41 Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki "YAPA" w Łodzi otrzymując  wyróżnienie za udany powrót na niwę piosenki turystycznej. Jest finalistą 52 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie 2016, oraz finalistą drugiego Festiwalu słowa w piosence „FRAZY” 2016 w  Poznaniu. 20 listopada 2016 w Warszawie na Międzynarodowym Festiwalu Bardów „OPPA” otrzymał prestiżową nagrodę Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR –„Kryształowy kamerton”.
Swoją pierwszą autorską płytę pt. "Zawrócony czas" wydał jesienią 2015 roku.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala widowiskowa, wolne miejsca: 129

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł + 1,00 zł prowizja 0,00 zł
Razem 0,00 zł