Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Cyrk Obimbolando

program 50 minutowy w skład ktorego wchodzi 
*iluzja 
*dziewczyna guma 
*transformers  (slinky) 
*taniec z wieloma hula hoop 
*szczudla 
*clownada 
*arabski taniec z wężem 
*zonglerka 
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 października 15:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Piwnica Pod Baranami - Ta nasza młodość

Miłość, tkliwość i burzliwa namiętność, śmiech i łzy w KONCERCIE artystów Piwnicy Pod Baranami . Najpiękniejsze i największe przeboje o miłości, namiętności, czy tkliwości . Będą mogli Państwo usłyszeć w wykonaniu największych i najwspanialszych artystów Piwnicy pod Baranami: Mietek Święcicki, Tadeusz Kwinta, Miki Obłoński, Piotr Kubowicz, Alosza Awdiejew, Maciek Półtorak, Tamara Kalinowska, Ola Maurer, Ewa Wnuk Krzyżanowska, Kamila Klimczak, Agata Ślazyk, Leszek Wójtowicz, Beata Czernecka Dorota Ślęzak i inni. Powrót do miłości spełnionej i niespełnionej chwila po chwili – problemem nie są ludzie i sytuacje, lecz myśl o nich. Piosenki te wprowadzą nas w romantyczny nastrój, pobudzą uczucia i przywołają wspomnienia. Jedni chcą szaleć, inni tańczyć a jeszcze inni umierać. Można i tak bowiem w piosence wszystko jest możliwe. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z Piwnicą pod Baranami tego magicznego wieczoru.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 października 19:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY

Scena Zaułek Marek Majewski

W sobotę 23 września 2017 r. wieczór ze Sceną ZAUŁEK Wojtka "Ciepłego" Gęsickiego w Centrum Kultury w Łomianakch upłynie pod znakiem satyry. Naszym Gościem będzie bowiem

MAREK MAJEWSKI

Autor i kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista i szantymen. Scenarzysta i reżyser licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych. Laureat miedzy innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Dobrego Humoru, Spotkań „SMAK”, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Warszawskiej Giełdy Piosenki. W dorobku autorskim ma m. in. płyty „Piosenki dziecinne” i „Czasy lewej kasy”, płytę żeglarską „Szantyryk szantymentalny” oraz kasetę wideo „Latający teatrzyk U`Lotka” z autorskim programem kabaretowym.

Znany z łamów tygodnika „WPROST”, gdzie stworzył nową formę felietonu w formie fraszki, a ostatnio z tygodnika „Newsweek”.

Autor (wspólnie z Marcinem Wolskim) wszystkich politycznych szopek telewizyjnych i radiowych w wolnej Polsce po 1989 roku, w tym także Szopki "Teraz Wyspa" 2004/2005, która została nagrodzona w Gdańsku.

Autor wielu piosenek, wierszy i bajek dla dzieci, drukowanych kiedyś w „Świerszczyku”, a obecnie między innymi w podręcznikach szkolnych. W telewizyjnej „Ciuchci” stworzył postać Pana Poety.

Od siedemnastu lat współpracuje z kabaretami „Pod Egidą” i „Sześćdziesiąt minut na godzinę”.

Prowadzi także własną stałą scenę kabaretową w Warszawie pod nazwą: „Kabaretowa Scena Przyjaciół Marka Majewskiego”, skupiającą najlepszych polskich artystów kabaretu, teatru i estrady.

Jako autor i reżyser występował m. in. w USA, Kanadzie, Australii, a także w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Szwecji, Włoszech i w Izraelu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 września 19:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Scooby Doo i Straszny Zamek - Teatr Pana.O.

Niesamowita historia opowiesizana przez dwóch znanych i dowcipnych przyjaciół Scoobie i Kudłatego. Bohaterowie są na tropie wielkiej tajmnicy zamku, gdzie grasuje Smok. Pościg, rozwiązywanie zagadek z dziećmi, wspólne śpiewanie piosenki oraz czarowanie ze sporą dozą dobrego humoru to recepta na dobrą zabawę podczas spektaklu.
 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 listopada 15:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY

Teatrzyk dla dzieci - Mapa Marzeń

„Mapa marzeń” to wesoła opowieść Teatru Kultureska o tym, jak ważne w życiu każdego z nas są marzenia. Jest to widowisko pleneroweadresowane do dzieci w różnym wieku. Stawiamy głównie na dobrą zabawę widza, wesołą animację i powodowanie nieustającego uśmiechu na buziach najmłodszych. Dzieci wezmą udział w licznych zabawach i konkurencjach. Spektakl zawiera elementy edukacji ekologicznej - dzieci będą miały okazję posegregować śmieci, stać się Rycerzami Recyklingu, a także odśpiewają ekologiczny hymn dzieci.

Widowisko to znakomicie sprawdza się na imprezach plenerowych, z takich okazji jak: Dzień Dziecka, piknik ekologiczny, festyn, dożynki czy Dni Miasta.

W czasie spektaklu spełnią się marzenia bohaterów bajki, ale i wszystkich dzieci!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 września 15:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Teatrzyk dla dzieci - Pimpuś Sadełko

Pimpuś Sadełko - musical lalkowy - Teatr ITAKZAGRAMY

Jednym z uczniów tej słynnej szkoły zostaje Pimpuś Sadełko, mały rozpieszczony jedynak, który nie chce się uczyć. W głowie mu raczej psoty i podjadanie smakołyków, toteż w szkole natychmiast zdobywa opinię łobuziaka i wiedzie prym bynajmniej nie w nauce. Co się wydarzy i czy Pimpuś kiedykolwiek się zmieni na lepsze, przekonajcie się sami!

Spektakl oparty został na „Szkolnych przygodach Pimpusia Sadełko” Marii Konopnickiej, książeczce znanej z pewnością wielu dorosłym oraz dzieciom. Rozbrykanemu Pimpusiowi i jego przygodom towarzyszą liczne piosenki, które z miejsca wpadają w ucho i sprawiają, że dzieci i dorośli będą się wspaniale bawić na tym lalkowym musicalu. Zapraszamy wszystkich miłośników kocich psot bez względu na wiek.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 października 15:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY