Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

JOJO

Występują: Michał PIELA, Edyta OLSZÓWKA, Lesław ŻUREK
Reżyseria: Jacek JABŁRZYK

Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... gdybyśmy spróbowali te trzy słowa powtórzyć tyle razy ile utworów zostało poświęconych temu (jakże dramatycznemu) zagadnieniu zapewne nie starczyło by nam życia na ich zapisanie (a Państwo na ich przeczytanie), więc (z braku tak naszego, jak i przed wszystkim Państwa czasu) nie podejmujemy się tego wzywania...

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 maja 20:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Kabaretu Pod Wyrwigroszem nie trzeba nikomu przedstawiać. Prawie 25 lat na scenie mówi samo za siebie.
Zapraszamy na premierę najnowszego programu pod tytułem "Tra Ta Ta Ta", czyli gwarancja udanej zabawy i mnóstwo śmiechu!
Nie możesz tego przegapić!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 października 17:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY

Piotr Machalica - Mój ulubiony Młynarski

Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. 

Po premierze koncertu w warszawskim OCH-teatrze 15.05.2017, pani Magda Umer napisała na swoim facebooku:

Dzisiaj w Och Teatrze: "Mój ulubiony Młynarski" - recital Piotra Machalicy. Piotr wzruszający, ciepły, chwilami przejmujący, ogrzewający nasze serca, młodzi zdolni muzycy z najlepszą energią i wielkie piosenki i teksty Wojtka. Teksty - bo Piotr także świetnie interpretował niektóre teksty. Jaka to była literatura! Mądry, potrzebny wieczór. Owacja na stojąco, nasze zachwyty i wiara w to, że inteligentna wymiana myśli to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie się nam mogą przytrafić... powinni grać i grać ten spektakl, dla naszego wspólnego dobra! Dziękuję Piotrusiu!!!

Pan Cezary Żak:

Byłem na fantastycznym koncercie Piotra Machalicy "Mój ulubiony Młynarski". Genialne interpretacje i odkrywcze aranże tych genialnych piosenek. Polecam gorąco..

W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".

Zespół w składzie:
Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje;
Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa;
Paweł Surman - trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 kwietnia 18:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY

SCENA ZAUŁEK // Danuta Błażejczyk, Jacek Gutry

Danuta Błażejczyk to jedna z najbardziej oryginalnych polskich wokalistek. Poza wspaniałymi warunkami wokalnymi, charakteryzuje ją pogoda ducha i otwartość na drugiego człowieka. Jest ona laureatką wielu festiwali krajowych i zagranicznych. Śpiewa muzykę rozrywkową i jazzową. Nagrała wiele płyt z muzyką polską i standardami światowym. Przez wiele lat istnienia na estradzie zyskała sobie miano artystki lubianej, cenionej zarówno przez odbiorców jak i krytyków muzycznych, szczególnie za niebanalny repertuar, wspaniałe warunki wokalne, specyficzna barwę głosu i niebywałą muzykalność.

 

Jacek Gutry – śpiewający autor, laureat festiwali piosenki poetyckiej i kabaretowej. Kilkakrotnie gościł w rozgłośniach radiowych jako bohater audycji poświęconych piosence autorskiej. Od 2013 r. co roku występuje w Koncertach Galowych Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA odbywających się w Studiach Koncertowych Polskiego Radia w Warszawie. Jego piosenki można usłyszeć m.in. w audycjach radiowych prezentujących piosenkę poetycką i poezję śpiewaną.

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 kwietnia 19:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Teatrzyk Wielka Wyprawa Króla Juliana

Spektakl inspirowany animowanymi filmami z serii MADAGASKAR

Żyrafa Melman – wiecznie uskarżający się na kłopoty zdrowotne  - namówiony przez króla Juliana udaje się do szamana Ganamana i otrzymuje niezwykły przepis na zaklęcie spełniające życzenia. Zebra chce być młody i zdrowy – wypowiada zaklęcie – ale nie widząc żadnych efektów wypowiada zaklęcie kilkakrotnie – w rezultacie zamienia się w żyrafiątko.
Tymczasem Alex i Marty przygotowują w wielkiej tajemnicy wielką imprezę z okazji imienin króla Juliana. Niestety nie wiedzą jak się zabrać do organizacji takiego przedsięwzięcia - a w dodatku, przez dziwne zbiegi okoliczności cały misterny plan okazuje się nie możliwy do wykonania. Alex jest sfrustrowany i o wszystko obwinia Martego.

Z awantury wbija ich Gloria, która jako jedyna w tym gronie słynie z artystycznych talentów. Kiedy nasi bohaterowie dowiadują się o sytuacji Melmana początkowo wpadają w panikę. Jednak sprytny Alex wpada na pomysł aby wykorzystać znajomość zaklęcia spełniającego życzenia. Wypadki, które w tym momencie nastąpią będą spektakularna katastrofą, która na szczęście będzie miała szczęśliwy finał.                                                                     

Spektakl interaktywny to atrakcyjna forma przekazu pozwalająca  zainteresować uczestników, zaskarbić sobie ich zaufanie, przekonać o słuszności obranej konwencji, oczarować bajkową umownością, zachęcić do wspólnego współistnienia na polu działań wymagających uaktywnienia wyobraźni.

Aktorzy występujący w przedstawieniu ukryci są pod profesjonalnymi kostiumami wykonanymi w pracowni teatralnej. Rodzice i dzieci będą mogli robić zdjęcia z naszymi bohaterami – co z pewnością będzie niemałą atrakcją dla wszystkich widzów.

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 kwietnia 15:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY