Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

DE MONO - OSIECKA

Postaci Agnieszki Osieckiej nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Przekaz płynący z twórczość tej wybitnej poetki i autorki tekstów, mimo upływu lat, wciąż pozostaje aktualny i zachwyca odbiorców wszystkich pokoleń, a także inspiruje artystów wszystkich dziedzin sztuki.

Podczas wyjątkowego, kameralnego występu, nowe aranżacje utworów opartych na tekstach Agnieszki Osieckiej zaprezentuje w swoim specjalnym projekcie zespół De Mono z charyzmatycznym liderem Andrzejem Krzywym. W tekstach tych, jak w samej osobie artystki, nie było miejsca na oczywistość i banał, co wymagało od muzyków, nawet z tak ogromnym bagażem doświadczenia, szczerego spojrzenia na człowieka i zagłębienia się w jego emocje. Efekty tego niezwykłego połączenia będziemy mogli wspólnie zobaczyć, usłyszeć i przede wszystkim przeżyć podczas koncertu De Mono - Osiecka.

Zapraszamy!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 lutego 20:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY

Morska Przygoda

„Morska przygoda” to opowieść o Piotrusiu, którego życie całkowicie zmienia się po spotkaniu z pewną staruszką, od której chłopiec otrzymuje tajemniczą mapę. Gdy Piotruś wyrusza w świat, aby odnaleźć skarb przeżywa wiele przygód i spotyka nowych przyjaciół. Możesz być jednym z nich…

„Morska przygoda” to interaktywne przedstawienie, w którym widzowie biorą czynny udział, nie są tylko biernymi obserwatorami. Estetyczne kostiumy, ciekawa scenografia oraz efekty dźwiękowe pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy. Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 stycznia 14:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Olek Grotowski // Scena Zaułek

Świąteczno-noworoczne spotkanie z cyklu Scena Zaułek już 28 grudnia 2018 r. Gościem Wojtek Gęsicki, będzie znany i lubiany bard Olek Grotowski.
 
Olek Grotowski to niewątpliwie legenda nurtu piosenki studenckiej. Przez wiele lat bardzo mocno związany z Łodzią łódzką Yapą Od zawsze śpiewa śmieszne, satyryczne piosenki do tekstów Andrzeja Waligórskiego. Najbardziej znane były te wykonywane w duecie z Małgosią Zwierzchowską Wszystkie utwory od lat niezmiennie wywołują uśmiech widowni bo posiadają walor ponadczasowości dzięki talentowi Andrzeja Waligórskiego i niezwykłym umiejętnościom kompozytorskim i interpretacyjnym Olka Grotowskiego. Artysta koncertuje teraz dość rzadko, tak więc będzie to niepowtarzalna okazja na spotkanie twarzą w twarz, na spotkanie z piękną legendę
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 grudnia 19:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Radiowcy bez cenzury

Mikrofoniarze. Zawodowcy. Radiowcy. Znają ich miliony! Codziennie budzą Was i są z Wami w pracy. Towarzysze z radia RMF.FM wychodzą na scenę i mówią to, czego na antenie nie wypada. Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron, Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz bez cenzury. Czy tak w ogóle przystoi? Zwykle możecie ich tylko usłyszeć. U nas będziecie ich mogli zobaczyć. Będzie bezkompromisowo, ostro, a czasami niegrzecznie!

Serdecznie zapraszamy na kolejny stand-up w Łomiankach! Tym razem w roli głównej dobrze znani dziennikarze radia RMF! Taka okazja nie zdarza się często. Nie może Was zabraknąć!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 stycznia 19:00 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Recital Kacpra Kuszewskiego "Album rodzinny"

Kacper Kuszewski o spektaklu
Stary album rodzinny. Wehikuł czasu. Otwieram go i przenoszę się w cudowne lata dwudzieste i lata trzydzieste, czasy młodości moich dziadków. Świat fraków, cylindrów, długich sukien i kapeluszy z piórem, ale także fokstrota, tanga i charlestona. Uwielbiam te podróże w czasie. Często jednak na fotografiach obok moich krewnych widzę ludzi, których nikt już nie pamięta. Milcząc patrzą prosto na mnie i tylko na podstawie ich stroju, czy wyrazu twarzy mogę próbować zgadnąć kim byli i czym się zajmowali. Zawsze korciło mnie żeby wymyślić im jakieś nowe, barwne życiorysy i właśnie z takich pragnień i fantazji narodził się niniejszy album. Przedstawiam Państwu kolekcję hipotetycznych portretów moich prawdopodobnych krewnych w formie piosenek w stylu retro i zapraszam do liryczno-humorystycznej podróży w czasie. oto historie, które niekoniecznie się zdarzyły, ale zdarzyć się mogły...  Kacper Kuszewski
 
WYSTĘPUJĄ
Kacper Kuszewski
oraz zespół muzyczny w składzie:
Tomasz Krezymon – fortepian
Konrad Kubicki -   kontrabas
Jacek Namysłowski – puzon, flet
 
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 stycznia 19:30 Łomianki, Centrum Kultury w Łomiankach
BILETY

Święta w Krainie Czarów

 

ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW

SPEKTAKL INSPIROWANY KSIAŻKĄ "ALICJA W KRAINIE CZARÓW"

Po raz kolejny Alicja trafia za sprawą króliczej nory – jednak tym razem trafia do KRAINY Świątecznych Życzeń. Pomimo utraty pamięci Alicja zaczyna  rozpoznawać niezwykły świat, który ją otacza. Czarujący nieznajomy, który zachodzi jej drogę okazuje się Kapelusznikiem bez posady, który obchodzi w dniu wczorajszym lub jutrzejszym 30 lub 130 urodziny. Kapelusznik wyprawia z tej okazji wspaniale przyjęcie. Na przyjęciu zapowiedziały wizytę niecodzienne persony ze Świętym Mikołajem na czele. Niestety o wszystkim dowiaduje się zła Królowa. Wizyta Alicji oraz dzieci, wprowadza ogromne zamieszanie do tej niezwykłej krainy. Dzieci pomagają Alicji i Kapelusznikowi przezwyciężyć strach i pokonać wszystkie przeszkody oraz sprowadzić bezpiecznie św. Mikołaja – a wraz z nim PREZENTY!!!

ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW to spektakl interaktywny. Widzowie nie będą wyłącznie biernymi świadkami opowiadanych historii – lecz staną się po części bohaterami – bywalcami całej niezwykłej Krainy Iluzji

SPEKTAKL TRWA 75 minut

Autorski tekst, skomponowana specjalnie do spektaklu muzyka, kolorowe kostiumy, niezwykłe rekwizyty i efekty sceniczne, profesjonalni aktorzy wcielający się w barwne postaci – to wszystko czyni spektakl niezwykłym i bardzo atrakcyjnym przeżyciem artystycznym nie tylko dla młodego widza ale także dla osób dorosłych.

Podczas spektaklu widzowie nie pozostają wyłącznie na poziomie biernego odbiorcy.  Różnorodność w formie – dialogi, muzyka, wiele barwnych i śmiesznych postaci – to wszystko sprawi, że DZIECI NIE MAJĄ CZASU NA NUDĘ.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 grudnia 15:00 Łomianki, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
BILETY